Edytujesz Strona główna

Z APFM
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Edycja może zostać wycofana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 10: Linia 10:
  
 
Serwer pozwala na granie na pirackich klientach.
 
Serwer pozwala na granie na pirackich klientach.
 +
 +
==Aktualności==
 +
* Generowanie map zakończone. Wszystko już działa. --[[Użytkownik:DarkV|DarkV]] ([[Dyskusja użytkownika:DarkV|dyskusja]]) 22:43, 27 lis 2013 (CET)
 +
* Do wygenerowania zostały tylko mapy izometryczne dla głównego świata. --[[Użytkownik:DarkV|DarkV]] ([[Dyskusja użytkownika:DarkV|dyskusja]]) 15:33, 27 lis 2013 (CET)
 +
* Serwer ponownie działa. Pozostały tylko [http://apfm.polfurs.org/mapa/ mapy] do wygenerowania (co dzieje się w tym momencie). Może to powodować chwilowe lagi. --[[Użytkownik:DarkV|DarkV]] ([[Dyskusja użytkownika:DarkV|dyskusja]]) 16:26, 26 lis 2013 (CET)
  
 
==Zasady serwera==
 
==Zasady serwera==

Wkład na APFM jest udostępniany na licencji Public Domain (szczegóły w APFM:Prawa autorskie). Jeśli nie chcesz, żeby Twój tekst był dowolnie zmieniany przez każdego i rozpowszechniany bez ograniczeń, nie umieszczaj go tutaj.
Zapisując swoją edycję, oświadczasz, że ten tekst jest Twoim dziełem lub pochodzi z materiałów dostępnych na warunkach domeny publicznej lub kompatybilnych. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ MATERIAŁÓW CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM BEZ POZWOLENIA WŁAŚCICIELA!

Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)